سایت گردشگری و تجاری شهرستان آستارا

برای نمایش تبلیغات خود در سایت گردشگری و تجاری آستارا، با شماره ی 09116042898 تماس بگیرید.

بازار بزرگ ساحلی آستارا

بازار بزرگ ساحلی آستارا

 

به بازار بزرگ ساحلی آستارا خوش آمدید

 

با بازار ساحلی آستارا بیشتر آشنا شوید

 

یکی از معروف ترین بازارهای شهرستان آستارا بازار ساحلی آن می باشد. مردم در اوایل به آن بازار روسی یا بساط می گفتند. این بازار یکی از مهمترین بازار های استان گیلان و از معروفترین بازار های کشور می باشد، طوری که بسیاری از مردم به خاطر آن به شهرستان آستارا سفر میکنند. می توان گفت که آستارا یکی از 10 شهر گردشگری کشور می باشد و در استان گیلان از لحاظ گردشگری رتبه اول را دارد.

 

 

بنای بازار بزرگ ساحلی آستارا به صورت معماری خاص منطقه آستارا و به صورت بام های سفالی می باشد. بازار ساحلی شهرستان آستارا حدود 60 پاساژ و 1500 مغازه احداث شده دارد که عمده کالای عرضه شده در آن پوشاک است، طوری که 900 واحد از مغازه ای این شهرستان را به خود اختصاص داده است.لازم به ذکر است که بیشتر محصولات این بازار از ترکیه و چین وارد می شوند.

 

 

 

 

خرید آنلاین از بازار ساحلی آستارا مقرون به صرفه بوده و در وقت و زمان شما صرفه جویی می شود. شما می توانید محصولات بازار ساحلی آستارا را ارزانتر و امن تر تهیه نمائید. ما در این وب سایت بهترین و با کیفیت ترین اجناس را از کشور های روسیه، ترکیه، چین و آذربایجان و همچنین بهترین تولید کنندگان کشور انتخاب کرده ایم تا شما عزیزان از ما راضی بوده و همیشه مشتری ما باشید. با عضویت رایگان در سایت ما و پیوستن به اعضا 2000 نفری بازار ساحلی، ما راهنمای شما برای سفر به شهرستان آستارا و ارائه خدمات توریستی و گردشگری و همچنین معرفی ارزانترین هتل ها، ویلا ها و سوئیت ها با کیفیت مناسب خواهیم بود.

 

 

 

 

 

 

 

09116042898

 

09119875069

 

 

با تشکر:صائب شاهین